Відповідно до розпорядження Міністерства освіти і науки України №1/9-154 від 11.03.2020 року  Природничо-гуманітарний коледж запроваджує карантин з 12 березня по 3 квітня 2020року. Терміни карантину можуть змінюватися в залежності  від епідеміологічної ситуації в Україні. Карантин передбачає заборону відвідування закладів освіти студентами та проведення масових заходів.  Про всі зміни у навчальному процесі в подальшому ви зможете ознайомитися на сайті коледжу.

Ось кілька важливих кроків для захисту себе і інших від зараження і поширення респіраторних захворювань як у НЗ, так і за його межами (це стосується лише легких форм захворювання, при погіршенні стану обов'язково зверніться до свого сімейного лікаря/студентської поліклініки):

  1. Тримайтеся подалі від інших людей, якщо ви захворіли абоодягайте одноразову медичну маску Не відвідуйте приміщення та тримайтесь на відстані не менше 2 м від інших осіб до повного одужання.Багато відпочивайте. Пийте багато рідини - мінеральна не газована вода, чай. Якщо у вас є супутні хронічні захворювання або ви схильні до високого ризику ускладнень респіраторних захворювань, негайно зверніться до лікаря.
  2. Дотримуйтесь дистанції Люди, хворі на респіраторні захворювання, можуть поширювати вірус на інших людей на відстань до 1 м. Респіраторні захворювання, такі як грип чи COVID-19 дуже легко поширюються. Тримайтеся подалі від хворих людей. У людей, які захворіли на респіраторну інфекцію, в т. ч. COVID-19, симптоми можуть бути відсутні. Вони можуть передати вірус іншим людям, навіть не знаючи, що вони хворі. Намагайтеся не ділитися посудом із захворілими особами. Уникайте місць, де збираються великі групи людей, таких як концерти, фестивалі та спортивні заходи, особливо якщо ви схильні до високого ризику ускладнень респіраторних захворювань (наявні хронічні захворювання дихальної, серцево-судинної систем).
  3. Зупинити поширення вірусів можливо, якщо виконувати кашльовий етикет При кашлі або чханні прикривайте ніс і рот одноразовою серветкою, це допомагає попередити поширення вірусу через ваші руки та поверхні. Викиньте використані серветки, а потім вимийте руки. Якщо немає можливості вимити руки, обробіть їх спиртовмісним антисептиком. Рекомендовано носити одноразову маску для обличчя під час захворювання, щоб знизити ризик поширення хвороби іншим.
  4. Мийте руки. Ретельно і часто мийте руки з милом і теплою водою. Якщо мило і тепла вода недоступні, використовуйте спиртовмісний антисептик для рук з вмістом спирту не менше 60%. Не торкайтеся до своїх очей, носа або рота брудними руками. Миття рук знижує кількість респіраторних вірусів, які можуть поширюватися, коли ви торкаєтеся рук інших людей або торкаєтеся поверхонь таких як клавіатура, мобільні телефони, пульти дистанційного керування телевізора, столи і дверні ручки.
  5. Очищуйте поверхні та предмети, до яких часто торкаєтеся Клавіатури, пульти телевізорів, мобільні телефони, столи та дверні ручки слід чистити часто і ретельно. Точний термін виживання вірусу SARS-CoV-2 на сьогодні не відомий, проте очищення поверхонь і об'єктів, до яких часто торкаються, знижує кількість вірусів, які можуть поширюватися під час дотику до зараженої поверхні, а потім до ваших очей, носа або рота. Ви також можете використовувати спиртовмісні та хлорвмісні дезінфікуючі засоби. Завжди дотримуйтесь інструкцій з використання дезінфікуючих засобів, на етикетці продукту.
  6. Будьте готові та поінформовані

Будьте в курсі епідемічної ситуації щодо поширення респіраторних захворювань, в т. ч. COVID-19, використовуючи офіційні джерела: