16 лютого 2018р. відбувся ІІ етап конкурсу-захисту наукових робіт у МАН із напряму «Історія України». Наш коледж представляв студент І курсу напряму «Геодезія та землеустрій» Кость Олег, студент виступив із науково-дослідницькою роботою за дуже актуальною темою «Сучасне становище національних меншин Закарпаття». Виконавши контрольну роботу з історії України та належно виступивши перед комісією, Кость О. виборов диплом  ІІІ ступеня.

Ми вітаємо чергового переможця та бажаємо йому подальших успіхів і наступного року!

Висловлюємо щиру вдячність науковому керівникові Ходанич Мар’яні Михайлівні за серйозну підготовку Олега і підтримку під час конкурсу.

До нових перемог!

Виписка із Результатів ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту Малої академії наук України Закарпатського територіального відділення у 2018 році (поточний заїзд)

КостьОлег10природничо-гуманітарного коледжу Державного вищого навчального закладу „Ужгородський національний університет”25173678ІІІ

M2k Tekno