DSC_0240

15 вересня 2017 р. більш ніж 100 студентів ІІІ-ІV курсів узяли участь у презентації військової кафедри ДВНЗ «УжНУ». Викладачі військових дисциплін – кадрові офіцери – розповіли студентам про історію створення кафедри, напрямки підготовки та перспективи для їх випускників.

Студенти мали змогу ознайомитися з видами сучасної стрілецької зброї, засобами ведення розвідки, з військовою амуніцією. Та найбільшу увагу коледжан привернув інтерактивний тир,  де під вправним керівництвом професіонала студенти вели прицільний вогонь по «противникові», випробували свої снайперські здібності. Серед охочих значно більше було дівчат, які показали «залікові» результати.

Багато із наших студентів випускних груп висловили бажання навчатися на військовій кафедрі, бо розуміють важливість такого диплома у їх подальшому працевлаштуванні.

Чисті і світлі аудиторії, цікаві зразки зброї та інші експонати,змістовні, художньо та патріотично досконалі стенди,високий професіоналізм та комунікабельність викладачів кафедри справили позитивне враження на наших студентів та викладачі.

Спасибі їм за цікаву зустріч!

DSC_0227 DSC_0232 DSC_0236 DSC_0240 DSC_0245 DSC_0255 DSC_0258 DSC_0261