10-11 лютого 2020 року в рамках Спільних міжнародних заходів з питань розвитку транскордонного співробітництва відбулися:

10 лютого відбувся науково-практичний круглий стіл на тему «Розвиток транскордонного співробітництва України в умовах євроінтеграції: стан, виклики, перспективи»

в ректораті ДВНЗ «Ужгородський національний університет», та

11 лютого навчальна сесія для слухачів Центру підвищення кваліфікації публічних службовців на базі юридичного факультету ДВНЗ «УжНУ» на тему: «Правові рамки та європейські інструменти транскордонного співробітництва.

(11 лютого, юридичний факультет ДВНЗ «Ужгородський національний університет»).

ОРГАНІЗАТОРИ:

• Інститут економіко-правових досліджень Національної академії наук України;
  • Юридичний факультет ДВНЗ «Ужгородський національний університет»;
  • Центр підвищення кваліфікації публічних службовців на базі Юридичного факультету;
  • ДВНЗ «Ужгородський національний університет»;
  • Центральноєвропейська служба сприяння транскордонним;
  • ініціативам (CESCI, Угорщина);
  • Європейське об'єднання територіального співробітництва;
  • з обмеженою відповідальністю ТИСА (ЄОТС ТИСА).

Захист відбувся за участі та сприянні:

Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа

місцевого самоврядування в Україні»

У цьому заході взяли участь представники Природничо-гуманітарного коледжу, а саме:

Лейба Є.В. - голова циклової комісії юридичних дисциплін Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ», к.ю.н.;

Ворон Д.Л. викладач циклової комісії юридичних дисциплін Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ», к.ю.н.;

Окрему подяку представники громади висловлюють Лазуру Я.В. – декану факультету та Сливці О.О. – директору центру підвищення кваліфікації публічних службовців на базі юридичного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет».