5 вересня заслужений економіст України, доцент кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права ДВНЗ «УжНУ» Марта Гнатівна Волощук особисто передала в подарунок бібліотеці Природничо-гуманітарного коледжу підручники з навчальної дисципліни «Фінансове право» за ред. Волощук М. Г., Карабін Т. О., Менджул М. В.

Підручники стануть у пригоді викладачам і студентам юридичних і економічних напрямів. У посібнику висвітлені теми із Загальної та Особливої частини фінансового права,  Зокрема фінансова діяльність держави, предмет, метод, система та джерела фінансового права, правові засади організації фінансового контролю, бюджетне право та бюджетні правовідносини, податкове право та податкова система, правові основи банківської діяльності тощо.

Бібліотека щиро вдячна Марті Гнатівні та бажає подальших успіхів у реалізації творчих задумів.

DSC04581 DSC04584 DSC04586Off-White Shoes