13  грудня  у  Природничо-гуманітарному коледжі відбулася  зустріч студентів-мешканців  гуртожитку  із  Васильчук  Ларисою  Богданівною – кандидатом юридичних  наук, викладачем,  практикуючим  адвокатом  із  багаторічним досвідом.

Початком кар’єри пані Васильчук була посада секретаря, потім – консультанта в Ужгородському міськрайонному суді. Опісля, Лариса  Богданівна працювала помічником голови Апеляційного суду Закарпатської області, а сьогодні ще одним аспектом її професійної діяльності є адвокатура.  Саме ця  сфера викликала неабияку  зацікавленість  та  пожвавлення серед студентського активу.

Запрошена  гостя  люб’язно  поділилася  низкою  порад  для  майбутніх правників: 1) приділяти увагу змінам у законодавстві; 2) постійно підвищувати рівень  знань;  3)  розвивати  необхідні  для  практичної  діяльності  навички мобільності та комунікативності тощо.

У форматі невимушеного діалогу студенти дізналися про захист своїх прав та  права осіб, що мають неповну  дієздатність. Ми  вдячні кваліфікованому  юристу – Л. Б. Васильчук  за проведену бесіду з актуальних питань.підвищення правової культуриIMG-0ba1cf804750dd4c130fb3d31c5c9ed2-V підвищення правової культуриIMG-68e87e282097d837ba29838124efa626-Vnike air max thea taupe grey color White Laser Blue DC0956-100 Release Date