20 лютого, в Україні відзначають шосту річницю розстрілів на Майдані під час Революції Гідності.

У Природничо-гуманітарному коледжі викладачем історії Ходанич М.М. було проведено вечір-реквієм про ті трагічні події. Мар′яна Михайлівна розповіла, що за цивілізований вибір країни в центрі Києва загинуло понад сто осіб – Небесна Сотня. Люди, які хотіли свободи для України, вірили в її поступ і краще майбутнє для нащадків – і за це віддали своє життя.

Гімн України, хвилина мовчання, незабутні і вражаючі кадри Майданових реалів… Пісні у виконанні Павла Дворського, гурту “Еней”, кожне слово яких скапувало сльозою із юних очей наших студентів. Хто сказав, що наша молодь байдужа? Адже саме вона й відстояла нашу гідність, дала нам ще один шанс відродитися, вистояти. Тільки б не прогавити його.