17 травня 2019 року Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «УжНУ» долучився до відзначення Олімпійського Дня, що відбувався у Боздоському парку м. Ужгороді. Захід проходив у рамках  Всеукраїнського традиційного Олімпійського Дня та з метою популяризації фізичної культури і спорту, олімпійського руху, здорового способу життя.

Керівництво та студенти навчального закладу взяли участь  у церемонії відкриття об 11.00. Надалі активними учасниками і представниками альма-матер у змаганні стало понад 120 коледжан. Зокрема, переможцями у змаганні «Олімпійського Бігу» серед хлопців стали такі студенти: Косяк Сергій – студент 1 –го курсу спеціальності «Бухгалтерський облік та оподаткування» – І місце, Буряк Андрій – студент 1-го курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» - ІІ місце та Масляний Владислав – студент 1-го курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» - ІІІ місце.

Щиро радіємо за рідний коледж! Бажаємо успіхів у всьому та нових перемог!

/Nike_7_1