19 березня 2018р. у спорткомплексі «Буревісник» відбулися фінальні змагання з волейболу у залік ХІ загальноуніверситетської спартакіади серед працівників УжНУ.

До складу команди коледжу увійшли такі викладачі: Наталія Александра, Марія Ткач, Віталій Сідун, Роман Сидор, Валерій Горват, Іван Мага та Михайло Решетар.

До участі у цьому виді змагань зареєструвалися 12 команд, які були поділені на 4 групи. До півфіналу вийшли тільки переможці відповідних групових змагань. У досить нелегкій боротьбі команда коледжу вийшла до півфіналу, зігравши з командами хімічного факультету та факультетом суспільних наук.

Також до півфіналу пройшли команди фізичного, економічного та філологічного факультетів.

Жеребкування не було милостивим до нашої команди, адже їм у півфіналі дісталися неодноразові переможці змагань – команда фізичного факультету. Наші гравці намагалися зробити все можливе, але так і не змогли здолати титуловану команду.

У зустрічі за 3-4місце наші викладачі зіграли з економічним факультетом, де впевнено перемогли 2:0.

Отже, результати змагань:

І місце – фізичний факультет;

ІІ місце  – філологічний факультет;

ІІІ місце – Природничо-гуманітарний коледж.

Вітаємо наших гравців! Бажаємо хорошої фізичної форми та подальших перемог!

IMG_0399 IMG_0434 IMG_0592 IMG_0597 IMG_0680 IMG_0779Nike Air Max