Авторитетне журі Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» завершило відбір авторських програм для участі у національному етапі Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів  «INFOMATRIX 2018».

До участі в цьому престижному змаганні подали свої проекти троє студентів Природничо-гуманітарного коледжу -  і всі троє пройшли до наступного етапу: « Кафедра онлайн»  - web-розробка  Миколюк Олени, студентки групи КН-41; «Книга-гра» - прикладна програма студентів групи КН-31 Маляра Івана та Оленишака Івана.

Тож нині студенти – переможці І етапу – запрошені до участі у фінальному етапі національного відбору – стендовому захисті авторських робіт, який відбудеться 21-23 лютого 2018р. у м. Києві.

Бажаємо успіху нашим студентам та заслуженої перемоги!ecosoftAir Jordan 1 Retro High OG 'Chicago' White and Black-Varsity Red For Sale