«… Яка у ній сила – і кличе, й сія,

Яка в ній мелодія лине

В натхнення хвилини! О мово моя!

Душа голосна України!..»

Володимир  Сосюра

12 листопада 2019 року  в рамках Тижневика української писемності та мови  у Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «УжНУ» викладачі української мови та літератури організували чимало заходів.

Від самого ранку коледжани мали змогу зробити гарні фото,  взяти участь у флешмобі, головним завданням якого було сфотографуватися біля чудової фотозони, найкреативніше продовживши речення «Я люблю українську мову, тому що…».

На перервах активно працювало студентське радіо, на хвилях якого лунали музичні композиції українських  виконавців та гуртів, а також з 11.30 студенти та викладачі ще раз з нагоди святкування Дня писемності та мови продекламували улюблені поезії про українську мову Т. Шевченка,  Лесі Українки, М. Рильського, В. Сосюри, Д. Білоуса, І. Багряного, О. Забужко,
А. Малишка та ін.

Таким чином, викладачі та студенти коледжу віддали шану українській писемності та мові і вкотре відзначили, що мова – це та сила, яка об'єднує українців, наповнює життєдайною енергією та презентує національну унікальність.

Air Jordan 1 Mid Bred Gym Red/Black-White For Sale