23 вересня 2016 р. відповідно до програми проведення Міжнародного тижня туризму на Закарпатті студенти коледжу І-ІV курсів спеціальності «Туристичне обслуговування» відвідали Міжнародний туристичний ярмарок «Тур’євроцентр-Закарпаття 2016».

Захід відбувався у відреставрованому культурно-історичному центрі «Совине гніздо». Студенти із задоволенням та великим зацікавленням оглянули презентаційний матеріал туристичних закладів як Закарпатської, та і інших областей України та Східної Європи, дегустували закарпатські національні страви та фотографувалися з представниками етнічних груп Закарпаття.

На черзі – наступні заходи в стінах коледжу, присвячені Тижневику туризму, а саме: круглі столи, фотовиставка та навчальні екскурсії.

Тож запрошуємо всіх зацікавлених і охочих долучитися до нашого туристичного свята, адже пізнавати свій край і популяризувати його потенціал – дуже важлива справа!!!

image-26-09-16-01-56-1 image-26-09-16-01-56-1Saldos - Entrega gratuita