15 листопада у м.Києві, в Українському домі, розпочала свою роботу  XXXIV Міжнародна виставка «Освіта і кар’єра – День студента 2018».

Серед представлених 126 вищих навчальних закладів України і різних країн світу були презентовані і наші скромні досягнення.

Якісно виконані стенди, що відображають роботу нашого педагогічного колективу, спеціальність «Інженерія програмного забезпечення» зокрема, яка була представлена головою циклової комісії Александрою Н.В., презентаційні матеріали «20 фактів про нас» та «На шляху до успіху» привернули значну увагу як учасників, так і відвідувачів виставки.

Урочисте відкриття відбулося за участі президента Національної академії педагогічних наук України, голови Всеукраїнського товариства «Знання» В.Креміня, заступника директора Інституту модернізації освіти МОН України Левківського К.М.. представників консульств Польщі, Франції, Словаччини, Чехії, Іспанії, Нідерландів та інших.

Усі відзначили важливість цього міжнародного освітнього форуму, який дає можливість поділитися досвідом, інноваціями, запозичити кращі форми роботи, сучасні методики тощо.

А ще – відкрити можливості здобуття вищої освіти як в Україні, так і за її межами.

Після урочистостей в медіацентрі виставки відбулося вручення нагород. Серед численних призерів за різними номінаціями, серед яких – «зубри» національної вищої школи – знані класичні університети та академії, був і Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «УжНУ», якому присвоєно почесне звання «Лідер природничо-гуманітарної освіти України» та вручено золоту медаль «За високі досягнення у впровадженні інноваційних технологій в освітній процес».

Нас щиро привітали як представники високого журі, так і колеги-освітяни. У слові-відповіді заступник директора коледжу Пащук Г.Я. сказала, що наш успіх досягається не тим, що ми маємо терпіння, а тим, що любимо свою роботу і намагаємося йти в ногу з нашим юним поколінням, змінюватися разом з ним.

Приємно зазначити, що і факультет інформаційних технологій УжНУ отримав нагороду – Гран-прі у номінації «Інформаційні технології у вищому навчальному закладі».

Отож обидва представники УжНУ були належно відзначені на міжнародному рівні.

Виставка триватиме ще два дні. Попереду – нові зустрічі, нова інформація. А в планах – участь у  XXXV виставці, але вже в інших номінаціях. А яких – поки що таємниця…..

Ми здатні ще не на одну перемогу!

THE SNEAKER BULLETIN