22 вересня 2017 р. в Ужгороді стартувала ХV Міжнародна туристична виставка-ярмарок «Тур’євроцентр-Закарпаття-2017» за участі різних регіонів Закарпаття, України та чотирьох країн Європи.

Студенти-туризмознавці Природничо-гуманітарного коледжу під керівництвом викладачів Собов Ж. В., Роман Я. Ю., Білей Н. М., Шпільки О. В. відвідали виставку і дістали масу нових вражень та професійної інформації в сфері туристичного бізнесу.

Кожен студент отримав індивідуальне завдання і з великим ентузіазмом збирав необхідну інформацію у представників районів та сусідніх країн.

Студенти із великим інтересом знайомилися з потенціалом сільського (зеленого) туризму Закарпаття, центрами виноробства, народними промислами.

IMG-4c8710627c950e08d0c4e956e2d44129-VBest Face Shields From Amazon To Protect Yourself This Season