У понеділок, 08 лютого, розпочався методичний тиждень циклової комісії фізичного виховання.

Перше відкрите заняття із дисципліни «Захист Вітчизни» зі студентами групи ЗВ,БС-21 провів голова ЦК, підполковник Сатмарі А.Б. Тема «Будова і призначення автомата Калашникова» була сприйнята із зацікавленням. Студенти проявили достатній рівень опорних знань, уважно стежили за матеріалом візуальної презентації, таблицями і схемами.

Альберт Бейлович вміло провів практичну частину заняття, налаштувавши студентів на належне засвоєння навичок розбирання і складання автомата.

За роботою викладача-методиста стежили 8 колег, які прийшли перейняти досвід та пізнати нове для подальшого використання у своїй роботі.

Marki