У четвер, 7 грудня, викладач – методист Данько-Товтин Л. Я. провела експериментальний математичний батл. Учасниками бою були студенти групи КН-13. Методом розв’язування елементарних математичних задач було відібрано капітанів чотирьох команд. Кожен капітан особисто формував склад команди ( при цьому використовувалась  кругова схема відбору). Батл складався з трьох різнорівневих раундів, кожен із яких містив прикладні задачі, конкурсу «Знайка» та конкурсу капітанів. Так завдяки співпраці з викладачем, в ігровій формі, студенти групи КН-13 мали змогу узагальнити свої знання зі шкільного конкурсу планіметрії та початків стереометрії. Провести діагностику та корекцію цих знань.

Усі учасники батлу залишилися задоволеними. Отож експеримент виявився вдалий. Тепер варто втілювати його в життя!

IMG_0741 IMG_0743 IMG_0744 IMG_0747 IMG_0748 IMG_0750 IMG_0751 IMG_0752 IMG_0753 IMG_0755Ανδρικά Nike