27 лютого у читальному залі бібліотеки Природничо-гуманітарного коледжу відбувся літературний вечір «За півгодини до весни», де викладачі, студенти, та всі гості говорили про прекрасне. Адже коли як не в останні години зими, у переддень весни можна по-справжньому відчути й осмислити вічні істини. А головною істиною, що визначає шлях, дає сили й натхнення є ЇЇ Величність Любов. Саме вона відкриває скарби душі кожної людини, що втілюються у творчості та мистецтві. І Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «УжНУ» - це саме те місце, де панує творча атмосфера, можна розвиватися, відкривати у собі нові  таланти і знаходити однодумців.

Організаторами заходу стали працівники бібліотеки  Гончаренко Ольга, Вайнагій Галина та Якубишин Марія, яка модерувала захід. Любов ожила в словах  та музиці викладачів коледжу. Так, першими словами стала  «Молитва до мови» Катерини Мотрич, яку зачитала Іваниш Оксани Лук’янівна. Викладач Сабов Жанетта Вікторівна розгорнула перед нами сторінки української історії, де любов визначила розвиток подій. Літературний  вечір був наповнений відкриттями. Викладач Данько-Товтин Людмила Ярославівна зачитала свої улюблені поезії, автором яких є однин із студентів. По-новому, як талановиту поетесу, відкрили ми і викладача Андрусь Мар’яну Володимирівну, що поділилася власними поезіями. Свої вірші презентувала і  викладач Якубишин Марія Віталіївна. Справжніми поціновувачами поетичного слова, творчими особистостями відкрилися студенти  Криванич Василь,  Тільняк Леся, Баранова Юліана. Хтось декламував власні твори, хтось зачитував улюблені поезії уже відомих авторів. Любов крізь призму мелодії передала студентка Свесюк Аліна, що зіграла на флейті музичну композицію. Вечір мав надзвичайну атмосферу, надихнув заговорити про любов і студентів Шусту Василя, Савчур Мирославу, Голінку Яну, що висловили власні думки про значення кохання для людини. Щиро вдячні всім, хто прийшов, відкрив скарби своєї душі!

jordan Release Dates