Die Sprachen sind  Schlüssel zur Welt.

Wilhelm von Humboldt

Мови – це ключі до світу.

Вільгельм фон Гумбольт

Студенти І курсу Природничо – гуманітарного коледжу ДВНЗ «Ужну» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі знавців німецької мови. За оцінками Донбаського державного педагогічного університету, на базі якого створений Оргкомітет  Всеукраїнського конкурсу знавців іноземних мов серед  учнів та студентів  закладів передвищої освіти, І місце у коледжі (5 в Закарпатській області) здобула Попович Юстина (ПР -11); ІІ – місце (8 в Закарпатській області) – Руснак Ангеліна (ПР-11);  ІІІ місце (12 в Закарпатській області)– Цибуляк Юрій (ПР-11). Всі учасники отримали сертифікати, а переможці ще й призи. Сертифікатами нагороджено також Природничо-гуманітарний коледж та викладача німецької мови Белоусову – Зомибор Г. Е.

Щиро вітаємо та радіємо за наших студентів ! Бажаємо наполегливості та подальших  успіхів у вивченні іноземних мов.

『アディダス』に分類された記事一覧