20-21 січня 2020 року у Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «УжНУ» розпочала роботу ДЕК з іноземної мови у такому складі: Качмар О.Ю. – голова комісії, кандидат філологічних наук; викладачі коледжу  Феделещак Н.Б., Белоусова-Зомбор Г. Е., Дорогих Л. М., Панько Е. П.

Відповіді студентів справили позитивне враження на членів ДЕК . Варто відзначити студентів: Пекар Х.,  Світельську Я., Кондор В.

23-24 січня 2020 року майбутні випускники успішно склали комплексний державний іспит, який охоплював питання з чотирьох фахових дисциплін.  Оцінювала знання екзаменаційна комісія, яку очолював професор Шандор Ф.Ф. – завідувач кафедри соціології та соціальної роботи. Екзаменатори відзначили підготовку  випускників:  Кондор В., Товт Т., Пекар Х. Приємно було почути повні та ґрунтовні відповіді  студентів заочної форми навчання, особливо Медве Е. та  Гапак І.

Бажаємо успішного продовження навчання та перспективного кар’єрного зростання нашим випускникам.