20 березня 2019р., пройшли змагання з настільного тенісу в залік спартакіади серед учнівської та студентської молоді ПТНЗ та ВУЗів І-ІІ рівнів акредитації на 2018-2019 н.р. Участь у змаганнях, які відбулися в с/к "Юність", прийняло 5 команд: Ужгородський коледж культури і мистецтв (УККМ), Ужгородський музичний коледж імені Д.Є.Задора (УМК), Ужгородський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету (УТЕК КНТЕУ), Ужгородське вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету (УВКУ КНТЕУ) та Природничо-гуманітарний коледж державного вищого навчального закладу “Ужгородський національний університет”.
Перед початком змагань, головний суддя -  Демідова Яніна Станіславівна провела жеребкування, згідно якого команди грали за коловою системою “кожний з кожним”. Команда складалася з 3-ох чоловік (2 юнаки + 1 дівчина).
В результаті напружених поєдинків перше місце виборола команда нашого коледжу.

Вітаємо чемпіонів: Костевич Яну КН-41, Далекорея Антона ФК-21 та Бігара Антона БС-31.

Також хочемо привітати наставника та натхненника наших чемпіонів – Ткач Марію Степанівну.

Ви – наша гордість! Так тримати! Успіхів у всіх починаннях!

Sneakers Nike