Сьогодні на юридичному факультеті Ужгородського національного університету для студентів Природничо-гуманітарного коледжу відбувся показ у рамках XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Природничо-гуманітарний коледж вже кілька років поспіль долучається до проведення на Закарпатті фестивалю, оскільки такий просвітницький захід є швидким та ефективним способом пробудити в українських громадянах почуття людської гідності і сформувати в суспільстві правову культуру. Цього року коледж вперше приєднався до співорганізаторів вищевказаного заходу.

Як вважають спікери, саме молодому поколінню простіше позбутися стереотипів і хибних позицій, аби відчуття людської гідності домінувало в житті. Щоб виростити гідне покоління й здолати булінг, відповідні цінності потрібно закладати ще в геть юні голови, формулювати інформацію просто, доступно й зрозуміло.

Air Jordan