Упродовж багатьох років роботи викладачі і студенти коледжу спеціальності «Туризм» започаткували та провели чимало акцій, програм екологічно-туристичного спрямування. Із початку 2014 р. молодь коледжу систематично упорядковувала територію спортивно-оздоровчого комплексу УжНУ «Скалка», ботанічного саду УжНУ. Упродовж 2015-2019 рр. прибирали та розчищали русла струмків, береги річки Уж та відпочинкові зони у місті і за його межами від побутових відходів. Загалом зібрали та вивезли 50 тонн такого сміття. Крім цього, у 2014-2019 роках молодь провела акцію з очистки та впорядкування території туристичної бази «Красія».

Разом із тим, на практиці студенти спеціальності «Туризм» займаються допомогою у маркуванні туристичних маршрутів на території Національного природнього парку «Синевир», позначають на карті різноманітні туристичні об’єкти. Саме під час виконання таких завдань мають змогу дослідити якість та інформативність туристичних маршрутів, цікаві об’єкти, а також створити нові стежки для шанувальників гірського туризму. Так, одним із нещодавніх досягнень студентів стала допомога у створенні карти джерел Закарпатської області спільно з Департаментом економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА.

Kopačky na fotbal