6 квітня 2016р. у Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «УжНУ» відбувся II етап IX Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки. Участь у заході взяло 7 команд із ВНЗ I-II рівнів акредитації Закарпатської області.

Із вітальним словом до учасників олімпіади звернувся директор коледжу Росоха В.В.

На  урочистому відкритті виступили завідувач кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін кандидат фізико-математичних наук, доцент Лавер О.Г. та завідувач  кафедри ІУСТ кандидат технічних  наук, доцент Міца О.В.

Учасники протягом 3,5 год. доводили свій високий рівень знань та практичних  навиків з інформатики. Компетентне журі на чолі з організатором олімпіади, головою циклової комісії програмування та інформаційних технологій Александрою Н.В об’єктивно оцінило олімпіадні роботи і визначило заслужених переможців.

I  місце посів Пастор Норберт, студент III курсу  спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ»;

II місце присуджено Панищеву Олександрові, студенту ІІІ курсу  спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ»;

ІІІ місце заслужено отримав Лемеш Юрій, студент Закарпатського лісотехнічного коледжу ДВНЗ «НЛТУ України»

Отож честь нашого краю на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади буде відстоювати наш студент Норберт Пастор.

Щиро вітаємо переможців та їх наставників. Бажаємо подальших здобутків та здійснення усіх задумів!

Nike Air Zoom Pegasus