21.03.2019р,  у м. Свалява проходила XV обласна спартакіада із баскетболу 3х3 серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

У змаганнях приймали участь 7 команд юнаків і 6 команд дівчат.

Команди були розділені на дві групи, в яких грали за коловою системою.

Наші дівчата впевнено здолали суперниць з м.Берегово, але поступилися господарям змагань -  Свалявському технічному коледжу, тож посіли 2 місце у групі. У підсумковій битві гравці отримали третє місце. У процесі гри глядачі побачили емоції, бажання перемогти і рівні боротьбу двох команд. Доля зустрічі вирішувалася на завершальних секундах. Команда ПГК добре зіграла тактично і витримала переможний результат 9:8!

Вітаємо бронзових призерів: Удебкіну Анастасію БС-21, Томищ Богдану ПР-31, Дичку Тетяну ПР-13 та Подолю Соломію ФК-21!

Юнаки вдало подолали перший раунд змагань і посіли перше місце у групі. У фіналі наші хлопці продемонстрували відмінну фізичну підготовку, філігранну техніку володіння м'ячем та злагоджену командну роботу.

Результат - перемога з великим відривом 12:3!

Вітаємо чемпіонів області: Зомборі Артура КН-41, Андреянова Максима КН-22, Глушка Віталія КН-22 та Білусяка Михайла КН-22!

Успішних нових стартів та переможних фінішів!