4-12 грудня у всьому світі відзначають Тижневик інформатики. Одним із наймасовиших заходів цього тижневика є Година коду. Ця масова кампанія підтримується більш як 400 партнерами та 200000 вчителів з усього світу.

Година коду є одногодинним вступом до інформатики, призначеним для демістифікації програмування, а також демонстрації того, що кожен може опанувати його основи, залучення учасників до сфери інформатики.

У понеділок, 4 грудня, у комп’ютерному кабінеті коледжу під керівництвом Александри Наталії Володимирівни, голови циклової комісії «Програмування та інформаційні технології», була проведена Годину коду.

В одногодинному курсі взяли участь 25 студентів І курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення», які виявили бажання долучитися до цього глобального заходу.

Усі студенти отримали багато нових вражень та емоцій, виконуючи цікаві завдання з програмування в ігровій та доступній формах. Такий освітній інтерактивний формат був забезпечений навчальними додатками від Code.org.

Після заняття всі учасники отримали відповідні сертифікати міжнародного зразка.

IMG_1167 IMG_1171 IMG_1182 IMG_1193 IMG_1208 IMG_1214 IMG_1222 IMG_1235 IMG_1241Girls Nike Air Force 1 Shadow White Sail Stone Atomic Pink CZ8107-100 – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers