У Природничо-гуманітарному коледжі тривають заходи до Дня соборності України. З цієї нагоди студенти І-ІІ курсів завершують написання творчих конкурсних робіт під гаслом «Що для мене Україна?», результатами якого будуть оголошені на завершальному етапі заходів із національно-патріотичного виховання – студентській науковій конференції.

До цього визначного і такого важливого в наш час свята наші студенти і викладачі символічно об’єднали свої зусилля у флеш-мобі «Творимо Україну разом!». Із двох шовкових кольорів кожна студентська група створила Державний Прапор на фоні карти України, не «обрізаної і знищеної» ворогом, а цілісної і неподільної.

Під час флеш-мобу студенти та викладачі читали поезії про Україну та її героїв, а в коледжі лунали українські пісні.

AIR JORDAN