В УжНУ розпочинають роботу онлайн-курси з підготовки до вступу до Природничо-гуманітарного фахового коледжу для випускників 9-х класів. Заняття проходитимуть з таких предметів: українська мова, історія України, географія, математика, фізика

Курси з підготовки до вступу до Природничо-гуманітарного фахового коледжу покликані допомогти всім охочим вступникам поглибити та закріпити набуті знання зі шкільних курсів вище перерахованих дисциплін. Завдяки послідовному викладанню тем слухачі зможуть підготуватися до успішного складання вступних іспитів.

Згідно підсумкової атестації, слухачі підготовчих курсів можуть отримати додаткові бали, які зараховуються при вступі (згідно Правил прийому до Природничо-гуманітарного фахового коледжу на 2020 р.).

Для того, щоб зареєструватись на підготовчі курси, необхідно надіслати на електронну пошту (dp-centre@uzhnu.edu.ua або training_courses_1@ukr.net) заяву встановленого зразка та згодом донести такі документи:

• 1 фото розміром 3x4 см;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • документ про оплату навчання (оригінал квитанції);
  • договір про надання освітньої послуги.

Навчання на підготовчих курсах платне. Оплату встановлює Планово-фінансовий відділ УжНУ згідно поданих заяв.

Підготовчі курси  триватимуть  із 15 червня 2020 р. – по 10 липня 2020 р.

Контакти:

м. Ужгород, вул. Університетська 14, кабінет 401-а