11 жовтня 2018 року у Природничо-гуманітарному коледжі відбулася зустріч із бійцями славетної 128-ї гірськопіхотної дивізії: майором Ланецьким Сергієм Алімовичем та старшим солдатом Митровичем Михайлом Михайловичем.

Студентам І-го курсу пощастило почути з перших уст правдиву інформацію про справжню війну, яка триває уже чотири роки.

Зі сльозами на очах слухали студенти трагічні і героїчні історії про вірність побратимові, про підтримку нашими бійцями місцевих жителів…

Бійці радили студентам набувати навиків надання першої медичної допомоги, бо це може врятувати життя людині не тільки на війні, а й у мирні будні.

Гості відповіли на численні запитання студентів.

Мужні захисники цілісності і незалежності України - найкращий приклад патріотизму, відданості, святого виконання громадянського обов’язку -  захищати рідну країну від ворога. nike