Дипломні проекти захищено!

20-21 червня 2017 року відбувався захист дипломних проектів випускників ІV курсу спеціальності «Землевпорядкування» денної та заочної форм навчання.

Державна екзаменаційна комісія, очолювана начальником відділу землекористування Ужгородської міської ради Чепким Олександром Олексійовичем, професійно і прискіпливо розглянула виконані проекти й оцінила їх так: 3 дипломні проекти – на  «відмінно», 7 робіт на «добре», 4 дипломні на «задовільно».

Найцікавішими і найбільш якісно виконаними стали такі роботи: «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки під об’єкт оборони» (Плетан Е.), «Проект зміни цільового призначення на підставі детального плану» (Попка В.), «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для видобування вапняків» (Дзіковська О.).

Члени ДЕК відзначили складність тем дипломних проектів, та, незважаючи на це, студенти-випускники загалом добре впорались із завданням.

Захист дипломних проектів 2017 – це останній крок перед врученням дипломів молодшого спеціаліста - землевпорядника, що відбудеться в нашому коледжі вже втретє.

Тепер чекаємо на нове поповнення.

До зустрічі в коледжі!

_MG_8496 _MG_8497 _MG_8502 _MG_8507nike headquarters Sneakers