21 травня 2019року в Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «УжНУ»  відбувся День відкритих дверей. На захід були запрошені учні 9-х класів усіх шкіл м Ужгорода.Вони зустрілися із керівництвом, викладачами та студентами коледжу, які розповіли про історію навчального закладу, його переваги, навчальний процес, а також поспілкувалися щодо вступної кампанії 2019 року.  Кожна циклова комісія яскраво представила абітурієнтам свою спеціальность. Гості мали змогу переглянули рекламні ролики про колледж та цікаву відео-хроніку різноманітних заходів і подій, які традиційно відбуваються в альма-матер.

Гості найбільше зацікавилися такими спеціальностями: «Інженерія програмного забезпечення», «Право» та «Туризм», а також можливістю продовжити навчання в університеті. Цікавим фактом є те, що  12 учнів  однієї з шкіл висловили бажання вступати на спеціальність «Інженерія програмного забезпечення», та також говорили про підготовчі курси, які будуть проводитися нашими викладачами. . Під час зустрічі присутні отримали вичерпні відповіді на запитання, тому можна впевнено сказати, що з’явилося ще більше охочих вступити до Природничо-гуманітарного коледжу  ДВНЗ «УжНУ».

Чекаємо на Вас шановні абітурієнти!!!! nike