20 вересня в Ужгороді у спортивному комплексі «Юність» відбулися спортивні заходи з нагоди Міжнародного дня студентського спорту, організовані Міністерством освіти і науки України спільно із Спортивною студентською спілкою України.

Спортивні заходи урочисто відкрили проректор найбільшого вишу Закарпаття Ігор Король, заступник голови Ужгородської міської ради Василь Гомонай, а також начальник Закарпатського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Іван Риляк. Гостей та учасників порадували своїми віртуозними виступами спортсменки з художньої гімнастики, а також свою майстерність показали юні фехтувальники.

Студенти першого курсу Природничо-гуманітарного коледжу взяли активну участь у спортивному флешмобі, виконавши цікаві гімнастичні вправи.

Air Jordan