Наприкінці вересня – початку жовтня бібліотекарі Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» О. В. Станко та  М. Ю. Газа провели серед студентів перших курсів бібліотечні уроки.

Працівниками бібліотеки було проведено аналіз потреб студентів після видачі підручників, запропоновано обміняти деякі посібники. Бібліотекарі детальніше розповіли про правила користування бібліотекою, зокрема надали інформацію про абонемент і читальну залу. Студенти уважно слухали рекомендації бібліотекарів і з великим інтересом ставили запитання, на які дістали вичерпні відповіді. Зі свого боку Оксана Василівна та Марина Юріївна також цікавилися потребами сучасного читача.

Протягом уроку бібліотекарі намагалися привити любов до книги серед присутніх, надати поради користування бібліотекою, а найголовніше – викликати бажання стати постійним читачем  бібліотеки.Nike Air Max 97 , Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers