Із метою поширення інформації про голодомор 1932-1933 років та у межах вивчення творчості письменника-емігранта Василя Барки, студентам коледжу було організовано перегляд художнього фільму «Голод 33» українського кінорежисера Олеся Янчука. Кінострічка відзнята за мотивами роману Василя Барки «Жовтий князь» і правдиво відображає події, які довгі десятиліття були щільно оточені безмовством, а незначні спроби розголошення злочину комуністичного режиму вважалися неприпустимим вільнодумством.

Організатори заходу Пащук Г.Я. та Гординська А.А., викладачі української мови та літератури, зібрали у просторій аудиторії студентів других курсів та коротко розповіли про причини та страшні наслідки спланованого геноциду проти українського народу. Усі присутні переглянули фільм, який вражав жахливими кадрами історичної правди. Аудиторія  була теж тематично прикрашена: картина, власноруч виготовлена викладачем фізичного виховання  Горватом  В.В. у вигляді розломленої хлібини, запалені свічки, колоски пшениці, «Чорна книга України» та червоно-чорна символічна колористика рушника і квітів. Ця атмосфера і відверті епізоди торкнули серця усіх небайдужих. Дехто не стримував сльози, адже масштаб цієї трагедії важко осягнути і неможливо зрозуміти.

Але оптимізму додають як вітаїстичні фінальні кадри фільму, так і те, що наша студентська молодь проявляє «усвідомлені відчуття», а значить, здатна дати об’єктивну оцінку побаченому. Сподіваємося, що й здатна зробити правильні висновки, щоби геноцид ні в якому прояві не торкнувся ні нашого сьогодення, ні майбутнього.

image-0-02-05-f1ef3f188c6b00128c83563c1f9879861f2a7c6f87d6edc720bbfaee4b218da6-V_1 IMG_20171003_141200 IMG_20171003_141628Ανδρικά Nike