Акредитація освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» у Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «УжНУ»

Протягом 29-31 травня 2019 року відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 16.05.2019 № 655-л з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст у Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «УжНУ» працювала експертна комісія в такому складі: Жибер Тетяна Василівна – доцент кафедри фінансів Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», кандидата економічних наук, голова комісії; Крисак Андрій Олексійович – голова циклової комісії «Економіка і фінанси» Вінницького технічного коледжу, кандидат економічних наук, викладач-методист, викладач вищої категорії.

У навчальному закладі були створені усі необхідні умови для роботи експертної комісії.

Робота експертів почалася із зустрічі з керівництвом коледжу та викладачами циклової комісії «Фінансово-економічних та облікових дисциплін».

У процесі експертизи перевірено оригінали ліцензії та сертифікат про акредитацію Міністерства освіти і науки України, навчальні плани, освітньо-професійну програму, кваліфікаційні та освітні вимоги до випускників, інформацію про соціальну інфраструктуру, кадрове, матеріально-технічне та навчально-методичне, інформаційне забезпечення освітньої діяльності, стан науково-дослідницької діяльності та інші об’єкти, заходи та документи, відповідно до акредитаційних вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001р. № 978.

За результатами роботи експертною комісією підготовлено висновок, з яким можна ознайомитись за посиланням.http://www.college.uzhnu.edu.ua/normativni-dok/sertifikati/ekspertni-visnovki.html秋服 メンズ特集!2020年の最旬コーデに取り入れたい狙い目アイテム13選 , メンズファッションメディア