22 лютого 2016 року у групі «Право-11» була проведена виховна година «Шкідливі звички зачиняють двері в майбутнє». У ній взяв участь голова циклової комісії фізичного виховання Сатмарі А.Б. Багаторічні спостереження педагога за станом здоров’я студентів, їх ставлення до заняття спортом та шкідливих звичок дали змогу підготувати аргументований і змістовний матеріал для таких заходів.

Студенти – першокурсники уважно слухали розповіді про історію виникнення загрозливих для здоров’я звичок, брали участь у дослідах та опитуваннях, запропонованих викладачем.

Ця виховна година дала багато інформації для роздумів: варто чи ні нехтувати своїм здоров’ям та майбутнім заради хвилинної втіхи чи навіть прихованого обману?

Задумайтесь над цим!Nike Air Force 1 07 White Bicycle Yellow White AH0287-106 – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers