29 вересня 2016 р. наші студенти підкорили одну з найвищих вершин гірського масиву Полонина Боржава — гору Гимба!

В межах програми святкування тижневика туризму студенти коледжу взяли участь в черговій навчальній екскурсії.

О 6 годині ранку вони зібралися на подвір’ї Alma mater із девізом «Пішли. Побачили. Підкорили».

40 студентів, подолавши страх незвіданості, вирушили в путь.

Першою зупинкою був Реабілітаційний центр бурого ведмедя в НПП «Синевир», де студенти мали можливість почути розповідь компетентного екскурсовода про життя та лікування 19 ведмедів, які зазнали знущань від рук людей .

Подолавши 2 км пішого шляху, перед студентами відкрилася прекрасна панорама гір з перлиною Карпат – озером Синевир

1

2

Наступна зупинка екскурсії – с. Пилипець. Поборовши страх висоти, на найдовшому швидкісному двомісному бугільному підйомнику українських Карпат, учасники із захватом піднялися на висоту 1163 м над рівнем моря до підніжжя гори Гимба.

І тут почалося найскладніше…

6

Три кілометри підйому далися не легко, але відчуття ейфорії на вершині були варті витрачених зусиль: подих вітру на висоті 1491 м, м’які хмаринки в руках і весь світ у твоїх ніг!

Останнім етапом екскурсійної програми став водоспад Шипіт.

Виснажені, але задоволені, подолавши 16 км пішого шляху, студенти повернулися додому.Asics Onitsuka Tiger