15 лютого у коледжі розпочався Тижневик комп’ютерних наук. 20 студентів спеціальності «Розробка програмного забезпечення» взяли участь у олімпіаді з програмування. Найкращі результати продемонстрували студенти:

• І місце – Панищев Олександр студент ІІІ курсу;
  • ІІ місце – Оленишак Іван – студент І курсу;
  • ІІІ місце – Філеп Корнел – студент ІІІ курсу.

Одночасно проводилася олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки. У ній взяли участь 22 студентів І та ІІ курсів. За результатами робіт визначено переможців:

• І місце – Бурмик Василина – студентка ІІ курсу спеціальності «Землевпорядкування»;
  • ІІ місце – Штика Михайло – студент І курсу спеціальності «Правознавство»;
  • ІІІ місце – Довгінка Іван – студент І курсу спеціальності «Будівництво та експлуатація будівель та споруд»;

Вітаємо переможців!

Не менш цікаві заходи для студентів чекають у продовж тижня. Ото ж, запрошуємо бажаючих для реєстрації в таких конкурсах: «Квест», «Спортивні ігри», «Counter-Strike», «Показуха».

Air Jordan 1