кандидата на голову профкому

Свалявчика Олександра

1. Голова профкому студентів має бути відомий усім, щоб до нього могли звертатися по допомогу і підтримку, на нього могли покластися не тільки друзі із «підпільного» бюро.
  2. Профспілковий актив – це не збіговисько для сачкування під прикриттям великої роботи, а група однодумців, які реально хочуть допомогти студентам наладити їхній побут, дозвілля, соціальний захист, подбати про охорону здоров’я, про подальше працевлаштування.
  3. Роботу профбюро я бачу у вивченні умов навчання і проживання студентів, їхніх запитів і потреб, а в результаті – звернення до адміністрації коледжу із вимогою усунути недоліки, подбати про комфортні аудиторії, навчання в одну або хоча б «напівдругу» зміну (а не до 19:45).
  4. Саме профбюро має займатися вивченням випадків приниження, захисту честі та гідності студентів, дотримання їх особистісних прав, а в разі виявлення таких фактів захищати інтереси скривджених, знаходити шляхи врегулювання конфліктів між студентами і викладачами чи іншими працівниками коледжу.
  5. Вважаю, що команда, яка вже сформувалася навколо профбюро, і нові люди, що прийшли цього року, змінять ставлення до профбюро як до організації, яка нікому не потрібна, а якій будуть довіряти, а працювати в нашій команді стане честю, а не ганебним обов’язком.
  6. Ми вважаємо, що повинні зайнятися налагодженням контактів із благодійними організаціями та фондами для того, щоб надавати допомогу студентам зі складними сімейними обставинами (малозабезпеченим, із багатодітних сімей, сиротам і напівсиротам) та тим, що мають проблеми зі здоров’ям (пошук можливостей для оздоровлення, відпочинку, придбання ліків тощо)
  7. Моя категорична позиція: усі студенти, а особливо ті, кому довіряють інші, хто бере на себе відповідальність за групу, роботу студради та профбюро, повинні бути дуже вимогливі до себе, своїми вчинками, словами не нашкодити репутації рідного коледжу, дбати про його добре ім’я, а не заробляти собі якісь сумнівні пільги тому, що ти якийсь там «голова».

Отож девіз нашої команди – «Ми – для студентів, а не студенти для нас!»

1Asics Onitsuka Tiger