phoototoo58

Холмогорова (Поштак) Лариса Василівна – молодий адвокат і громадський діяч, випускниця напряму «Право» 2006р.

Народилася 30 січня 1987року в с.В.Ком’яти Виноградівського району Закарпатської області. Початкову та середню освіту здобула в ЗОШ №1 с.Великі Ком’яти.

У 2002р.-2006р. навчалась у Природничо-гуманітарному коледжі Закарпатського державного університету. Під час навчання в коледжі брала участь у наукових конференціях студентів ВНЗ України, 2006 року опублікувала тези доповіді «Правові аспекти усиновлення дітей та інші форми виховання дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

Після закінчення навчання у коледжі вступила на юридичний факультет денної форми навчання Закарпатського державного університету, який закічила у 2008році.

Лариса Василівна 2007 року розпочала професійну діяльність в Ужгородському міськрайонному суді Закарпатської області. За дев’ять років успішної роботи набула величезний досвід у цивільному, адміністративному та кримінальному судочинстві, оскільки безпосередньо брала участь у судових засіданнях за характером своєї діяльності.

У 2016році почала реалізовуватись самостійно – у професії адвоката, успішно займається індивідуальною адвокатською діяльністю.

Разом з цим займає активну громадську позицію – у 2017році обрана головою ради Ужгородської ЗОШ №5 І-ІІІ ст. У 2018році ініціювала проект розвитку та ремонту корпусу школи, який відстоює на міському конкурсі.

Постійно займається самовдосконаленням у професійній діяльності, відвідуючи семінари, конференції, круглі столи щодо проблемних аспектів чинного законодавства та його практичного застосування: «Європейські стандарти захисту прав людини в кримінальному процесі», «Актуальні питання адвокатської етики», «Правові проблеми пенсійної реформи в Україні», «Аспекти судового розгляду земельних спорів», «Процедура медіації в роботі адвоката» тощо.

Лариса Василівна – чудова мама двох школярів – доньки Олександри та сина Сергія, талановитий наставник. Вона щедро передає набуті знання і досвід нашим студентам під час тематичних зустрічей та проходження ними практики.

Фото 1 Лариси