DSC_0563

Випускники — наша гордість і надія!

2017 року Природничо-гуманітарний коледж Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» відзначає своє 20-ліття. За такий молодий для навчального закладу вік він встиг підготувати більш ніж 3000 молодших спеціалістів із правознавства і туризму, комп’ютерних технологій і бухгалтерського обліку, землевпорядкування і фінансів.

Ціла армія молодих, цілеспрямованих і талановитих фахівців працюють нині у різних галузях як на теренах Закарпаття,так і всієї України. Саме своїми студентами і випускниками славиться кожен вищий навчальний заклад – і нам є ким пишатися! Серед наших вихованців – відомі економісти і юристи, успішні інженери та програмісти, працівники мас-медіа тощо.

Тож, підбиваючи підсумки 20-річної діяльності на освітній ниві, педагогічний та студентський колективи коледжу виступили з ініціативою об’єднання всіх випускників навколо рідного закладу, що дав путівку у професію, збудував перші сходинки до вершин фахової майстерності.

Наша мета – об’єднати випускників усіх поколінь Природничо-гуманітарного коледжу для подальшого спілкування, збереження і примноження його традицій і духовних цінностей, забезпечення інформаційного обміну між теперішніми і колишніми студентами.

1

Професійна діяльність наших випускників – це найкраща реклама для підтвердження високого рівня надання освітніх послуг у коледжі, педагогічної майстерності викладачів. Це невичерпне джерело перевіреної профорієнтаційної інформації, яка є значно дієвішою, аніж буклети чи флаєри із відомостями про вищий навчальний заклад.

Наші випускники – приклад для наслідування нинішнім студентам, їх наставники і вчителі під час виробничої практики, а також помічники у працевлаштуванні після здобуття вищої освіти або й потенційні роботодавці.

Тому, зважаючи на вищесказане, просимо відгукнутися на наш заклик і повідомити про себе випускників усіх років, надіславши інформацію на електронну пошту коледжу collegeuzhnu@ukr.net

Оскільки Природничо-гуманітарний коледж – вагомий структурний підрозділ Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет», то він є одним із ініціаторів створення Міжнародної асоціації випускників ДВНЗ «УжНУ», яка покликана започаткувати новий, важливий етап розвитку як університету, так і коледжу. Асоціація передбачає об’єднання спільних зусиль випускників різних поколінь, використання їх значного потенціалу, що, звісно, сприятиме зростанню престижу рідного закладу, перетворенню його на вищий навчальний заклад європейського рівня.

Детальніше про асоціацію можна дізнатися на сайті http://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/university-int_alum_assoc

Тож повертайтеся у нашу дружну сім’ю! Ви наша гордість і надія!

Чекаємо на повідомлення про Вашу подальшу професійну та особисту долю, про досягнення і здобутки, проблеми і мрії.

До зустрічі!

 

З повагою – Оргкомітет із відзначення 20-річчя

Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ»