Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «УжНУ» - місце, де панує творча атмосфера, можна розвиватися, відкривати у собі нові таланти і знаходити однодумців. Педагогічний колектив складається із професіоналів своєї справи, що завжди допоможуть кожному студентові, який стає частиною дружньої коледжанської сім’ї, відкрити скарби своєї душі, проявити себе у науковій та творчій діяльності.

Юні талановиті особистості беруть участь у різних творчих конкурсах і показують високі досягнення. Призерами Міжнародного конкурсу знавців української мови  імені П. Яцика протягом часу його існування стали 10 наших студентів, серед яких – Мойса Нікіта (І місце, 2018 рік), Ганич Аліна  (ІІІ місце, 2018 рік), Заяць Романна (ІІ місце, 2017 рік), Росул Олег (І місце, 2016 рік), Пащук Ярина (І місце, 2014 рік).

Коледжани проявили свої здібності і талант до слова у Міжнародному творчому конкурсі ім.. Т. Г. Шевченка. Переможцями були такі студенти: Пащук Ярина – І місце (2014 рік), Мигалега Лідія – І місце (2016 рік), Заєць Романна – ІІ місце (2017 рік);  Маркович Оксана – І місце на обласному етапі (2018 рік), Мельниченко Юлія –  ІІІ місце на обласному етапі (2018 рік).

Серед студентів коледжу – два президентські стипендіати – студенти спеціальності «Право» Росул Олег та Мигалега Лідія.

Талановиті люди – талановиті у всьому. Так, Росул Олег розвиває свої уміння в юриспруденції, зокрема, у 2017 році посів І місце серед учасників усіх секцій у міжнародних науково-практичних конференціях «Закарпатські правові читання», а у 2018 році під керівництвом к.ю.н. Лейби Є. В. взяв участь у Національному конкурсі «Роль молоді у розвитку парламентаризму в Україні», який проводив Інститут політико-правових та релігійних досліджень до Дня Конституції України. Юнак показав високий рівень підготовки, презентувавши свою наукову розвідку, що була належним чином оцінена експертною радою Національного конкурсу. Також у 2018 році проявив себе у міжнародних науково-практичних конференціях «Закарпатські правові читання» студент Гошовський Євгеній – талановитий правник, що посів І місце у секції «Цивільне право».

Креативний підхід до осмислення життєвого шляху та творчого доробку Лесі Українки показали коледжани у 2019 році, а саме: студенти вперше взяли участь у  Всеукраїнському  конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймося за нове життя!», присвяченому Лесі Українці, і одразу здобули перемогу. Зокрема, переможницею у номінації «Аудіовізуальний твір» стала студентка 2-го курсу спеціальності «Право» Голич Кароліна.

Яна Голінка – студентка спеціальності «Право» має талант до співочої творчості, бере участь у різних конкурсах, фестивалях, зокрема, у 2018 році отримала гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу сучасної творчості «Яскрава країна» (Закарпаття, 2018).

Студенти коледжу – це люди, що йшли за покликом серця, коли обирали свій фах. Тож і юні програмісти не припиняють дивувати своєю творчістю. Так, Грінчак Віталій та Іванчик Станіслав (науковий керівник Лінчук Н. Л.) розробили проект «Соціальна мережа заходів ComMet», а Оленишак Іван (науковий керівник Олександра Н. В.) розробив навчальну соціальну мережу «helpIT». Обидві розробки були представлені на Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт» і високо оцінені.

Коледжани – це сучасна фізично і духовно розвинена молодь, що окрім наукової і творчої діяльності, любить займатися спортом і досягає високих успіхів у різних його видах. Так, команда Природничо-гуманітарного коледжу посіла друге місце у 68-ій Закарпатській обласній спартакіаді серед «» команд-учасниць, здобула срібло серед ВНЗ І-ІІ р.а. У 2018 році  отримала чергову перемогу – І місце в легкоатлетичному кросі.

Тож, Природничо-гуманітарний коледж  ДВНЗ «УжНУ» - це навчальний заклад, де ти зможеш не тільки здобути якісну освіту, а й розвивати талан свій талант.Air Jordan 1 Retro High OG 'Rust Pink' 861428-101 For Sale