У стінах Природничо-гуманітарного коледжу відбудеться IV обласний творчий конкурс «Земля –наш дім» та «Будинок моєї мрії» серед обдарованих учнів-випускників усієї Закарпатської області.

«Земля-наш дім»

У ХХІ столітті раціональне використання земельних ресурсів та екологізація людської діяльності стали не тільки гаслом, а й сенсом сучасної доби, оскільки від їх успішної реалізації багато в чому залежить не лише збалансований розвиток суспільства , а й , можливо, саме подальше його існування.

Конкурс передбачає як безпосередній захист проектів,так і представництво учасників з метою отримання нової, цікавої інформації в галузі. Учасники мають змогу представити своє бачення раціонального використання земель та звернути увагу на головні екологічні проблеми свого села,міста, річки чи озера або сучасності в цілому.

«Будинок моєї мрії»

Ти в захваті від комп’ютерних ігор? Твоя улюблена гра «Майнкрафт»?

Пропонуємо тобі взяти участь у конкурсі на кращу розробку проекту будинку, у якому тобі  хотілось би жити, а якщо вистачить фантазії – запропонувати благоустрій прибудинкової території з декоративними рослинами, басейном та ігровими майданчиками.

Подай свої задумки у вигляді презентації, фото- або відеоматеріалів , макети будинків  до конкурсу  у Природничо-гуманітарному коледжі УжНУ.

А якщо тебе цікавить будівельна справа – ти зможеш у майбутньому матеріалізувати свої задуми у вигляді креслень на реальному будівництві, уже навчаючись у коледжі.

Учасники конкурсів будуть нагороджені дипломами, а автори кращих проектів отримають відзнаки та сертифікати на безкоштовне проходження підготовчих курсів до вступу на відповідні спеціальності.

Творчий конкурс проектів відбудеться 7 травня 2019 року в приміщенні Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «УжНУ» за адресою:

м. Ужгород, вул. Українська, 19.

План проведення:

9:00-10:00 – Реєстрація учасників

10:00-10:30 – Урочисте відкриття

10:30 – 12:00 – Презентація проектів

12:00-12:30 – Ознайомлення із новітніми технології у галузі геодезії, землеустрою та будівельної індустрії.

12:30-13:00 –  Зустріч із представниками студентського самоврядування

13:00 – Нагородження учасників. Закриття конкурсу творчих проектів.

13:30 – Виїзд учасників.

Заявки на участь у заході просимо надіслати на електронну адресу коледжу до 6 травня 2019 року : collegeuzhnu@ukr.net або  зареєструватись у день проведення заходу.

Додаткову інформацію можна отримати за контактами:

• Приймальня коледжу: (0312) 61-33-45
  • Бардзак Ганна Іванівна (0502621665)

Air Jordan 1 High OG OSB DIAN Blue Chill White CD0463-401 – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers