Розпочалася реєстрація на підготовчі курси до вступу на 2018-2019 навчальний рік до Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ».

Заняття на курсах триватимуть із 14 червня по 13 липня 2018р.

На підготовчих курсах передбачені заняття з української мови та профільної дисципліни (математики, фізики, історії України, географії) за програмами вступних випробувань відповідно до обраної спеціальності.

По завершенні програми слухачі курсів складатимуть підсумкове тестування, результати якого ( від 0 – до 4 балів) додаватимуться до загальної кількості конкурсних балів (для технічних спеціальностей).

Заняття будуть проходити з понеділка – по п’ятницю у зазначений термін за адресою: м. Ужгород, вул. Українська,19 ( у приміщені коледжу).

Реєструватися на підготовчі курси потрібно за адресою: м. Ужгород, вул. Університетська,14, каб. 401-А.

Тел.  для довідок: (0312)61-33-45

@-mail: collegeuzhnu@ukr.net

Наш сайт: www.college.uzhnu.edu.uaadidas samba primeknit black pink women shoes