compnots

Росоха Володимир Войтехович – голова ради;

Юричка Лариса Володимирівна – секретар;

Сидор Роман Михайлович – заст. з навчально та методичної роботи;

Попович Михайло Тихонович – заст. з навчальної роботи та виховання;

Кармішкіна О.М. – головний бухгалтер коледжу;

Кравчук Михайло Іванович – зав. навчально-методичним відділом;

Монда Галина Михайлівна – завідувач відділення;

Штефко Ганна Степанівна – заст. директора з АГР;

Александра Наталія Володимирівна – викладач коледжу, голова ЦК;

Андрусь Мар’яна Володимирівна – викладач коледжу, голова ЦК;

Белоусова-Зомбор Герда Ернестівна  – викладач коледжу, голова ЦК

Бігар Наталія Михайлівна – викладач коледжу;

Генов Олександр Іванович – викладач коледжу;

Гординська Аліна Аурелівна – викладач коледжу;

Данько-Товтин Людмила Ярославівна – викладач коледжу, голова ЦК;

Енеді Ольга Іванівна – викладач коледжу;

Лейба Євген Васильович – викладач коледжу;

Лукавська Альвіна Володимирівна – викладач коледжу;

Манохіна Беата Володимирівна – викладач коледжу, голова ЦК;

Мелентьєв Валерій Федорович – викладач коледжу, голова ЦК

Мокрянин Яна Іванівна – викладач коледжу;

Пайш Ганна Іванівна – викладач коледжу, голова ЦК;

Панько Еріка Петрівна – викладач коледжу;

Папп Крістіан Степанович – викладач коледжу, голова ЦК;

Пащук Галина Ярославівна – викладач коледжу, голова методичної комісії;

Поп Ірина Миколаївна – викладач коледжу, голова ЦК;

Сатмарі Альберт Бейлович – викладач коледжу, голова ЦК;

Семак Евеліна Анатоліївна – викладач коледжу;

Собов Жанета Вікторівна – викладач коледжу, голова ЦК;

Станко Оксана Василівна – провідний бібліотекар;

Тернущак Михайло Михайлович – викладач коледжу;

Феделещак Наталія Богданівна – викладач коледжу;

Щербан Іван Іванович – зав. лабораторіями, викладач;

Белей Андріана – голова студентської ради коледжу, студентка ІІІ курсу спеціальності «Правознавство»;

Росул Олег – заст. голови студентської ради, студент ІІ курсу спеціальності «Правознавство»;

Ковач Катерина – студентка ІІІ курсу спеціальності «Правознавство».