Запрошуємо усіх охочих зануритися у простори слів, відвідавши виставку книг української та класичної давньої світової літератури, представленої у бібліотеці Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» протягом 11.04.2019 р. – по 18.04.2019 р.

Працівники бібліотеки підготували добірку книг письменників української літератури від 60-х років ХХ століття і до наших днів. Ви можете познайомитися з творчістю покоління шістдесятників, зокрема творами Дмитра Павличка, Василя Симоненка, Василя Стуса, Ліни Костенко та інших, наступних поколінь авторів  та сучасників, а саме: осмислити химерну прозу Валерія Шевчука, Євгена Гуцала, Василя Земляка та ін., зачитуватися  поезією Ірини Жиленко, В’ячеслава Медвідя, Ігора Римарука та інших.

Окрім того, пропонуємо познайомитися з антологіями української поезії різних часових періодів. Також кожен, хто завітає до бібліотеки Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» має змогу побачити зразки римської та давньогрецької літератури, твори перших філософів і філологів.nike