22 листопада у стінах Природничо-гуманітарного коледжу вже вдванадцяте відбулася  Закарпатська науково-практична студентська конференція «Із глибин віків — до сьогодення моя мова бореться й живе!», присвячена  Дню української писемності та мови.

Із вітальним словом  до учасників конференції, гостей і всіх присутніх звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи Галина Ярославівна Пащук, яка наголосила на важливості відзначення такого свята. Опісля традиційно прозвучав гімн Природничо-гуманітарного коледжу у виконанні студентки ІІ курсу напряму «Право» Яни Голінки.

Участь у конференції взяли студенти з Мукачева, Виноградова та Ужгорода, які у своїх доповідях порушили актуальні питання української мови. Виступи учасників конференції супроводжувалися презентаціями. Промови доповідачів  були вичерпними, вдало розкривали  суть поставленої проблеми. Учасники прийшли на свято у  національному вбрання. Всі студенти впоралися зі своїм завданням на відмінно.

Пізнавальними і цікавими були слова Мар’яни Володимирівни Андрусь, викладача української мови та літератури, яка розповідала про популяризацію української мови.

Вдалим був виступ вокального ансамблю Ужгородського коледжу культури і мистецтв»: яскраві костюми, українська пісня «Научала мати рушник вишивати» не залишили у залі байдужим нікого, а бурхливі оплески стали заслуженою винагородою.

Доповнювала конференцію тематична виставка художніх та науково-публіцистичних видань під назвою «Мова народу – його святиня». Окрасою стали такі твори, як «Повість минулих літ», Грінченко Б. «Словарь української мови», «Слово о полку Ігореве» та ін.

Насамкінець конференції слово було надане викладачеві-філологу Оксані Лук’янівні Іваниш, яка звернулася до присутніх  «Молитвою до мови» Катерини Мотрич.

Щира подяка організаторам, викладачам української мови та літератури, які підготували студентів до участі, учасникам, гостям, глядачам. Сподіватимемося, що конференція спонукатиме ще більш широке коло студентів до творчих пошуків і з кожним роком розширюватиметься географія представлених навчальних закладів.Air Jordan 1 Retro High OG White Powder Blue 555088-117 – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers