Земля належить до числа основних ресурсів соціального розвитку, що характеризується обмеженістю у просторі, постійним місцезнаходженням та вичерпністю родючості. Ці якості перетворюють землю не просто на об’єкт економічних відносин, а на головний природний ресурс держави, основне природне багатство. А тому робота системи заходів із охорони, контролю за використанням та організацією раціонального використання земельних ресурсів є надзвичайно важливою для функціонування усіх галузей економіки держави. Основна роль у цьому належить фахівцям із геодезії, картографії та землеустрою. Здобути такий фах можна у Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «УжНУ».

У зв’язку із стрімким розвитком соціально-економічних відносин в Україні та розвитком сучасних GNSS- та GIS-технологій потреба у фахівцях цієї галузі зростає дедалі більше, причому щоразу у нових сферах використання. На сьогоднішній день без роботи фахівців із геодезії, картографії та землеустрою не проходить жоден процес у народному господарстві. Отже, реалізація прав (право приватної власності, оренди, суборенди, постійного користування, сервітуту…) на землю громадянами та юридичними особами, надходження коштів від оподаткування за землю як основний найдорожчий ресурс нашої держави, архітектурне планування та безпосереднє будівництво, сільськогосподарське виробництво, промисловість, цивільно-правові відносини (купівля-продаж нерухомого майна, успадкування, купівля-продаж землі та будівель, дарування землі та будівель, міна землі та будівель, іпотека, судові правовідносини), землевпорядне проектування, моніторинг стану земельних ресурсів, прогнозування використання та родючості грунтів, розрахунок нормативно-грошової та експертної оцінок - жоден із цих процесів не може проходити без фахівців цієї галузі.

Випускники спеціальності «Геодезія та землеустій» можуть реалізовувати себе як майбутні фахівці у місцевих органах самоврядування (міських, сільських та селищних радах), котрі переживають серйозний брак кваліфікованих кадрів для контролю за розпорядженням місцевим органом самоврядування земельними ресурсами; у територіальних та керівних органах виконавчої влади, що здійснюють контроль за дотриманням чинного законодавства при використанні земельних ресурсів (на державній службі); у структурних підрозділах сільськогосподарської інспекції; у державних проектних, виробничих та науково-дослідних підприємствах у сфері геодезії, картографії та землеустрою для виконання робіт із землевпорядкування, геодезії, картографії, роботи із GPS-та GIS-системами; в будівельних компаніях; у юридичній практиці.

Студенти коледжу ДВНЗ «УжНУ» мають змогу навчатися обраній професії за сучасною програмою, вивчаючи нове геодезичне, землевпорядне та GIS-програмне забезпечення, геодезичні прилади, та проходити виробничу практику безпосередньо у виробничих або державних установах і організаціях, що дасть змогу здобути практичні навички, необхідні повноцінному фахівцеві в епоху ринкової економіки і бурхливого розвитку технологій.

Тож якщо Ви хочете отримати фах, що гарантує майбутнє працевлаштування і самореалізацію, - вступайте до нас, здобувайте диплом молодшого спеціаліста – землевпорядника і продовжуйте навчання на географічному факультеті ДВНЗ «УжНУ» - аж до здобуття дипломів бакалавра та магістра.

Ласкаво просимо! Хай щастить!Air Jordan 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *