• 121 «Інженерія програмного забезпечення»
  • 192 «Будівництво та цивільна інженерія»
  • 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
  • 071 «Облік і оподатківання»
  • 242 «Туризм»
  • 193 «Геодезія та землеустрій»
  • 081 « Право»

Учні, що отримали з певних причин позитивні оцінки тільки з двох предметів за результатами ЗНО, можуть вступати до коледжу на скорочений курс навчання (одразу на 2-ий курс).

МОН передбачило ряд місць за державним замовленням для такої категорії вступників. Отож відповідно до рейтингу абітурієнт може претендувати на безкоштовне навчання. Інші можуть бути зараховані на вільні місця відповідно до ліцензійного обсягу і навчатися на контрактній основі за скороченим терміном. Отримавши диплом молодшого спеціаліста, вони продовжують навчання на відповідному факультеті УжНУ (на  ІІІ курсі  денної або IV курс заочної форми навчання)

Для цього потрібно подати електронну заяву, скориставшись персональним кабінетом, вказавши результати ЗНО тільки із двох предметів: української мови та іншого предмета за вибором (відповідно до обраної спеціальності): математики, історії України, географії, фізики, чи з іноземної мови.

Термін подачі електронних заяв  - до 25липня. Після конкурсного відбору абітурієнтам потрібно принести чи надіслати паперові документи у приймальну комісію (м.Ужгород, вул.Університетська, 14, каб.215) до 8 липня 2018р.

Тож чекаємо на Вас!

Не дайте змоги прикрій невдачі зіпсувати Вам майбутнє - ставайте студентом уже сьогодні!Air Jordan