На виконання наскрізної програми організації та проведення практик студенти 2 курсу спеціальності «Правознавство» Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «Ужгородський національний університет» відповідно до плану проведення ознайомчої практики відвідали Апеляційний суд Закарпатської області і провели зустріч із представниками Феміди.

Неабиякий інтерес у студентів викликало спілкування з секретарем судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення суддею-спікером Іваном Станом.

Під час зустрічі обговорили проблемні питання демократичного розвитку України, реформи судової гілки влади, особливості апеляційного перегляду кримінальних проваджень тощо.

Зустріч пройшла на високому науковому рівні та викликала велике зацікавлення в усіх учасників. Студенти дізналися багато нового щодо застосування чинного законодавства у повсякденній практиці апеляційного провадження, а працівники суду – що цікавить майбутніх юристів, які прийдуть їм на зміну.

Така співпраця – запорука успіху підготовки свідомого правника із високим фаховим рівнем та сформованим внутрішнім імперативом службового обов’язку.

DSC_0275 DSC_0280 DSC_0314 DSC_0318 DSC_0343Air Jordan 1 Mid Bred Gym Red/Black-White For Sale