Директор коледжу Росоха Володимир Войтехович

Стати успішним фахівцем своєї справи після закінчення 9-го класу  - це одна з можливостей у Вашому житті, що відкривається для Вас прямо зараз. І у її здійсненні Вам може допомогти Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ « Ужгородський національний університет». З радістю розповімо Вам, як це можна втілити у життя!  Просто треба вступити на навчання до нашого навчального закладу. А приваблювати Вас можуть наступні особливості навчання у коледжі.

Причина 1. На відміну від інших навчальних закладів в області ми маємо вельми перспективні спеціальності.

Серед багатьох різноманітних спеціальностей ми пропонуємо Вам здобути освіту за такими фахами як: «Інженерія програмного забезпечення», «Будівництво та цивільна інженерія», «Геодезія та землеустрій», «Право», «Туризм», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік та оподаткування». Обравши будь який з них, Ви можете отримати перспективний фах і успішне працевлаштування у майбутньому.

Причина 2. Сучасна навчальна база та потужній педагогічний склад.

Коледж має сучасну навчально-матеріальну базу, оснащену необхідним технологічним обладнанням та апаратурою, створено відповідні навчальні кабінети та лабораторії, три комп'ютерні класи, в яких проводяться практичні заняття, виконуються розрахунки з курсового та дипломного проектування, а також з фундаментальних і спеціальних дисциплін. Крім цього, коледж постійно співпрацює з спорідненими факультетами і використовує їх начальну базу де у сучасних лабораторіях проводяться практичні та лабораторні заняття науково-педагогічними працівниками університету, серед яких 1 доктор наук, 6 доцентів та 15 кандидатів наук. Також для Вас працюватимуть найкращі викладачі Природничо-гуманітарного фахового коледжу,( 4 кандидати наук, 15 старших викладачів, 14 викладачів-методистів, 53 викладачі вищої категорії  ), які готові надати Вам знання з застосуванням найсучасніших інноваційних технологій у сфері освіти, практичні навички та досвід для подальшого працевлаштування з урахуванням останніх тенденцій ринку.

Причина 3. Можливість для пошуку та  розвитку власних талантів.

Педагогічний колектив коледжу постійно працює над справою пошуку талантів у наших студентів та їх подальшому розвитку. Студенти отримують найкращі знання і можливості, що підтверджуються численними перемогами на найрізноманітніших конкурсах, олімпіадах. (чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт», Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж “Змагаймось за нове життя!”, присвячений Лесі Українці, міжнародні мовно-літературні конкурс імені Яцика та Шевченка, міських, районних та обласних олімпіадах та Малій академії наук України)

Причина 4. Суміщення роботи з навчанням.

Багато наших студентів вже починаючи з ІІІ-го курсу активно отримують професійні навички безпосередньо на різних фірмах та підприємствах, а також мають змогу суміщати навчання з можливістю працювати за фахом. В коледжі  освітній процес побудований таким чином, щоб сприяти кращій адаптації наших студентів до суміщення практики та навчання.

Причина5. Активне студентське життя та дозвілля

Окрім навчання студенти коледжу ведуть активне дозвільне життя. В якому значну роль відіграє студентське самоврядування. ( Студентська рада та наукове товариство) Вони спільно з педагогічним колективом коледжу створюють усі умови для створення студентського дозвілля та беруть участь у навчальному процесі в коледжі.  Студенти постійно беруть участь у всіх молодіжних творчих конкурсах, фестивалях та спортивних змаганнях краю і фактично постійно здобувають там призові місця.

Всі ці переваги не мають залишити жодного сумніву щодо вашого майбутнього. Вступайте до Природничо-гуманітарного фахового коледжу і втілюйте свої мрії в життя!

Додаткову інформацію про порядок і терміни прийому заяв та документів можна отримати за наступними контактами.

Наша адреса та контактні данні:

Закарпатська обл. м. Ужгород вул. Українська,19

Тел.: (0312) 61- 33-45 та +38(096) 196-91-03